| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | CIO351SST STANDARD INTERFACE EXTINGUISH |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Virsmas un grīdas kabeļu kanāli
|
| ETIM | EC000113 |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Garums | 60 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5018987112550 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| RAL numurs | 7035 |