| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | STANDARD FILTER FAN |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC000320 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Skaļuma plūsma, brīva pūtīšana | 230 m³/h |
| Darba spriegums pie AC 50 Hz | 120 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 120 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823377667 |
| Montāžas metode | Aizdares stiprinājums |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 250 mm |
| Augstums | 250 mm |
| Dziļums | 118.5 mm |
| RAL numurs | 7035 |
| Sprieguma veids | AC |
| Piemērots 19 collu statīva uzstādīšanai | No |
| Fanu skaits | 1 |
| EMC versija | No |
| Ar aizsargapvalku | No |
| Ar filtru | Yes |
| Jumta ventilators | No |
| Iebūvēts kā iebīdāms ventilators | Yes |
| Gaisa cirkulators | Yes |
| Piemērots iebūvējamai sienā | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (NEMA) | 12 |
Filter fan Mounting method: Snap mounting Colour: White Voltage type: AC Operating voltage at AC 50 Hz: 120 V. RAL-number: 7035 Suitable for 19 inch rack mounting: no Number of fans: 1 EMC-version: no With protective cover: no With filter: yes Roof ventilator: no Built as slide-in ventilator: yes Volume flow, freeblowing: 230 m³/h. Air circulator: yes Wall build in: yes Degree of protection (NEMA): 12 Protection category: IP54