| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Standard 60W E27 240V A55 CL 1CT/12X10F |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3190 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Gaismas plūsma | 700 lm |
| Lampas spriegums | 240 V |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8710163075747 |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 1000 h |