| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Stand for construction power distributer (Zwerg) |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000484 |
| Platums | 380 mm |
| Augstums | 340 mm |
| Dziļums | 485 mm |
| Mājokļa materiāls | Tērauda loksne |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399625121 |