| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Stainless wire cable tray 60x100 |
| Zīmols | KOPOS |
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000853 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| Materiāls | Tērauds |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8595568902825 |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 60 mm |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Garums | 3000 mm |
| Stieples diametrs | 4 mm |
| Integrēts nodalījums | Nav |
| Noderīgs šķērsgriezums | 4700 mm² |
| Profila forma | U-veida |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Bezskrūvju savienotājs | No |