| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | STAGO PLAFONDROZET BZ KUNSTSTOF RAL9010 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 3925 9080 00 |
| ETIM | EC002449 |
| Platums | 90 mm |
| Modelis | Simetrisks |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 214 mm |
| Materiāls | Plastmasas |
| Montāžas metode kanāls | Sienas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712186033988 |
| Nesatur halogēnus | No |
| RAL numurs | 9010 |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Materiāla kvalitāte | Citi |