| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | STAGO BUREAUZUIL ENKEL L=725 R9010/60 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Vienpusējs |
| Diametrs | 0 mm |
| Regulējams | No |
| Izmantojamo vāku skaits | 1 |
| Kolonnas augstums | 725 mm |
| Pīlāra forma | Taisnstūra |
| Iepriekš pieslēgts | No |
| Kolonnas dziļums | 137 mm |
| Kolonnas platums | 120 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8712186103803 |
| Kabeļa ievade | Apakšā |
| Stiprinājuma veids | Citi |
| Starpsienu skaits | 1 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 6240 mm² |
| Pārsega platums | 50 mm |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Tērauds |
| Materiāls vāks | Tērauds |
| Caurspīdīgs profils | Yes |
| Vietas mainīgais | No |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Ar pārklājumu |
| Augstuma izlīdzināšana | 0 mm |
| Pārklājuma virsma | Ar pārklājumu |
| RAL numuru kolonna | 9010 |
| RAL numura vāks | 9010 |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Yes |
| Pārklājuma materiāls nesatur halogēnus | Yes |
| Materiāla kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Citi |
| Materiāla kvalitātes vāks | Citi |
| Pārklājuma dziļums | 0 mm |