| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Square socket wrench 8mm |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000818 |
| Modelis | Taisnā leņķī |
| Gara gara kāja | 90 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums (collas) | Citi |
| Ar lodīšu galvu | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 0 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426895133 |
| Izolēts | No |
| Vārpstas garums | 90 mm |
| Kopējais garums | 160 mm |
| Izolācijas aizsardzība 1000 V | No |
| Pretaizdzīšanas modelis | No |
| Ar knaģi | No |
| Ar caurumu | No |
| Garums īsa kāja | 30 mm |
| VDE pārbaudīts | No |