| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Square nut M6 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1692 00 |
| ETIM | EC003863 |
| Modelis | Uzgrieznis |
| Virsmas aizsardzība | Galvaniski/elektrolītiski cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426100107 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426100107 |
| Krāsa | Cinks |
| Skrūvju sistēma | Ārējais kvadrāts |
| Ārējais diametrs | 21.2 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 3 mm |
| RAL numurs | 7.035 |
| Vītnes veids | Citi |
| Vītnes izmērs (metriska) | 6 |
| Piķa vītne | 1 mm |
| Vītnes izmērs (impērijas) | Citi |
| Ar atloku | No |
| Ar neilona gredzenu | No |
| Pašbloķējošs | No |
| Metināms | No |
| Vītne collā | 12.7 |
| Aktīvā sastāvdaļa | Citi |
| Kreisās puses vītne | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 15 mm |