| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 45W R20 120V FR without packaging |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Diametrs | 20 mm |
| Lampas forma | Bumbiera formas |
| Nominālais spriegums | 120 V |
| Lampas jauda | 45 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0046677223113 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 0046677223113 |