| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Lamp reflector E27 40W R63 |
| Zīmols | noname |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC000102 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Diametrs | 63 mm |
| Lampas jauda | 40 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0447591181402 |