| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Incandescent Bulb A55 24V 60W E27 clear Bellight |
| Zīmols | Bellight |
| Kategorijas |
E27 spuldzes
E27 kvēlspuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | E27 |
| Kopējais garums | 60 mm |
| Diametrs | 24 mm |
| Lampas spriegums | 36 V |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5901854560670 |