| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Philinea 35W S14s 230V T30 WH 1CT |
| Zīmols | PHILIPS |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Citi |
| Kontaktligzda | S14s |
| Gaismas plūsma | 270 lm |
| Lampas jauda | 35 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711500013606 |
| Krāsa | Citi |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |