| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spuldze lum. 16W/133 T8 720mm 0000860 |
| Zīmols | Sylvania |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3110 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Aptumšojams | Yes |
| Nominālais spriegums | 95 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 16 W |
| Gaismas plūsma | 1100 lm |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288008608 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5410288008608 |
| Piemērots elektroniskajam balastam | Yes |