| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE 18W/840 120cm T8 |
| Zīmols | NORDEON |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Lampas forma | Citi |
| Garums | 1200 mm |
| Pārsega veids | Citi |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 18 W |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3700811690137 |
| Krāsa | Citi |
| Krāsu korpuss | Citi |
| Sprieguma veids | AC |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Materiāls | Polikarbonāts (PC) |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | Citi |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Silti balta <3300 K |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | Citi |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | Citi |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |