| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED TUBE 16W/940 120cm 1800lm T8 |
| Zīmols | LightZone |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | G13 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas forma | Caurule, vienkanāla |
| Garums | 1200 mm |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 16 W |
| Gaismas plūsma | 1800 lm |
| Lampas apzīmējums | T8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4047247351171 |