| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | LED SPOT GU10 5W 410lm 3000K 38° |
| Zīmols | INESA |
| Kategorijas |
GU10 LED spuldzes (spot), 5 W
GU10 LED spuldzes (spot), 1 W GU10 LED spuldzes (spot), 3000K INESA izpārdošana GU10 spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Krāsu temperatūra | 3000 K |
| Lampas jauda | 5 W |
| Gaismas plūsma | 610 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5999097600567 |