| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spuldze LED AR111 11W 927 G53 8" DIM Mas Philips |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Aptumšojams | Yes |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Lampas efektivitāte | 50.9 lm/W |
| Nominālais spriegums | 12 V |
| Gaismas plūsma | 560 lm |
| Stara leņķis | 8 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8718696578339 |