| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Halogen Bulb GU10 75W AR111 2700K 24" 230V |
| Zīmols | SLV |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000266 |
| Modelis | Plūdi |
| Kontaktligzda | GU10 |
| Stara leņķis | 24 ° |
| Atstarotāja tips | Citi |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 75 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4024163084963 |
| Krāsa | Citi |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Lampas apzīmējums | R111 |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |