| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Stan 75W E27 230V A55 FR 1CT/12X10F |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E27 |
| Diametrs | 55 mm |
| Lampas forma | Citi |
| Lampas jauda | 75 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711500354747 |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Īpašs pielietojums | Citi |
| Lampas apzīmējums | Citi |
| Energoefektivitātes klase saskaņā ar ES regulu 2019/2015 | A |