| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | E27 14W 2700K Genie Foxter |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2210 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Lampas jauda | 14 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3601029829503 |