| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spotlight Gu10 | Spot light | Black |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000301 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 400 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP23 |
| Krāsu temperatūra | 2700 K |
| Maks. sistēmas jauda | 35 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 200 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581278370 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581330931 |
| Lampas turētājs | GU10 |
| Krāsu korpuss | Melns |
| Mājokļa materiāls | Alumīnija |