SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 5020963801648
MPN: 7TCA296030R0454
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SPLHC40/4750 SPLHC40 4750MM
Zīmols ABB
Kategorijas Kabeļu šļūtenes
ETIM EC001179
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 5020963801648
Apraksts
Liquid Tight, Extreme Temperature Covered Steel Flexible Conduit, Medium Flexibility, Nominal Conduit Size 40mm, Outside Diameter 41.8mm, Inside Diameter 35.4mm, Static Bend Radius 180mm, Reel Length 4,750mm, Thermoplastic Rubber Cover with Galvanised Steel Core, Black