| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spitz BV 32/5 2m5G6St32/5 NM5 Ea |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Apstrāde | Portatīvais |
| Kontaktu materiāls | CuZn |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP54 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399379390 |
| Krāsa | Melns |
| Platums | 320 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Mājokļa materiāls | Gumija |
| Noplūdes strāvas veids | A |
| Zemes noplūdes slēdzis | Zemes noplūdes slēdzis ar IFN 30 mA (standarta) |
| CEE kontaktligzda 32 A | 1x32A5p400V |
| Barošanas/pieslēgšanas iespēja | Pievades kabelis ar kontaktdakšu |
| Tīkla pieslēguma veids | CEE 32 A |
| Polu skaits tīkla pieslēgums | 5 |