| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spiral cable 1m/5m H07BQ-F 5G1,5 orange PUR (ends: 200mm straight) |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Savienojums 1 | Brīva vadītāja gals |
| 2. savienojums | Brīva vadītāja gals |
| Garums | 5 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Oranža |
| Materiāls ārējais apvalks | Poliuretāns (PUR) |
| Kodolu skaits | 5 |
| Spiralizēts kabelis | Yes |
| Ar aizsargvadu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399175862 |