| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spiral cable 0,5m/2m PVC 3G1,5 white (ends: 200mm straight) |
| Zīmols | PCE |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8544 4995 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālā šķērsgriezuma vadītājs | 1.5 mm² |
| Savienojums 1 | Brīva vadītāja gals |
| 2. savienojums | Brīva vadītāja gals |
| Garums | 2 m |
| Krāsa ārējais apvalks | Balts |
| Materiāls ārējais apvalks | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kodolu skaits | 3 |
| Spiralizēts kabelis | Yes |
| Ar aizsargvadu | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 9003399005336 |