| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPECIAL SPANNER WIDTH 46MM M 40 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Garums | 60 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs liels | 46 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs mazs | 46 mm |
| Galvas platums mazs | 50 mm |
| Galvas platums liels | 50 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums mazs | 50 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums liels | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217404443 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Taisnleņķa | No |
| Piemērots sešstūra skrūvēm | Yes |
| Ar tommy bāru | Yes |
| Piemērots tommy bāram | No |