| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPECIAL SPANNER WIDTH 15MM M 12 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Garums | 40 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs liels | 15 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs mazs | 15 mm |
| Galvas platums mazs | 19 mm |
| Galvas platums liels | 19 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums mazs | 30 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums liels | 30 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217404498 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Taisnleņķa | No |
| Piemērots sešstūra skrūvēm | Yes |
| Ar tommy bāru | Yes |
| Piemērots tommy bāram | No |