| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ****spare part**** SIMOTICS M built-in synchronous motor DC link 600 V, 105K,... |
| Zīmols | Siemens |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8503 0099 00 |
| ETIM | EC001851 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Nominālā veiktspēja ar nominālo frekvenci | 0 kW |
| Iepakojuma līmenis 1 | 0195125092310 |
| Fāžu skaits | 0 |
| Stabu skaits | 0 |
| Nominālais griešanās ātrums pie nominālās frekvences | 0 1/min |
| Rāmja izmērs atbilstoši IEC | 0 mm |
| Pilnas slodzes efektivitāte | 0 % |
| Sākuma strāvas attiecība | 0 |
| Starta griezes momenta attiecība | 0 |
| Sadalīšanas griezes momenta attiecība | 0 |
| Sprieguma pretkondensācijas sildītājs | 0 V |
| Izejas jaudas pretkondensācijas sildītājs | 0 W |
| Ar pozitīvu temperatūras koeficienta rezistoru (PTC) | No |
| Ar pretestības temperatūras detektoru (RTD) | No |
| Pārslodzes iespēja | No |
| Piemērots frekvences kontrolei | No |
| Ar antikondensāciju | No |
| Nominālais griezes moments | 0 Nm |
| Spēka faktors | 0 |
****spare part**** SIMOTICS M built-in synchronous motor DC link 600 V, 105K, IP00, 8-pole individual components: rotor stator, 820 Nm, In=200 A, 103 kW NN=1200 rpm, Nmax=5500 rpm VPM required temperature sensor KTY84