| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spare part: Battery set, Variant: 2710-03 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 7 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217411991 |
| Svars | 1.8 g |
| Izmēra norāde | Citi |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | Citi |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | Yes |
| Apkārtējās vides temperatūra | -25-55 °C |
| Piemērots ātrai lādētājam | No |
| Baterijas paka | Yes |
| Šūnu skaits | 5 |