| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPARE-EH3N MIDDLE-BEAM 1125 |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Cabinet Enclosures
|
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 99 |
| Platums | 88 mm |
| Augstums | 1020 mm |
| Dziļums | 33.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903041337 |