| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPARE-EH3 BOTTOM PROFILE SIZE 0 (NEW) |
| Zīmols | ABB |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | BE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 99 |
| Platums | 515 mm |
| Augstums | 55 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903041122 |