| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPARE BATTERY SET NC 4,8 V/7AH SEB 5.. |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000357 |
| Nominālais spriegums | 4.8 V |
| Modelis | Niķeļa kadmijs |
| Jauda | 7 mAh |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217421013 |
| Izmēra norāde | Citi |
| IEC indikācija | Citi |
| Citas indikācijas | Citi |
| Plastmasas korpuss | Yes |
| Piemērots EX lietojumprogrammām | Yes |
| Piemērots ātrai lādētājam | Yes |
| Baterijas paka | Yes |