| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SPANZUIL ENKEL 3X2V WCD 2XCAT6 GEANOD |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | SE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001941 |
| Modelis | Vienpusējs |
| Diametrs | 0 mm |
| Regulējams | Yes |
| Izmantojamo vāku skaits | 1 |
| Kolonnas augstums | 2700-3100 mm |
| Pīlāra forma | Ovāls |
| Iepriekš pieslēgts | Yes |
| Kolonnas dziļums | 81 mm |
| Kolonnas platums | 99 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485124070 |
| Kabeļa ievade | Virs |
| Stiprinājuma veids | Stretch |
| Starpsienu skaits | 1 |
| Noderīgs šķērsgriezums | 4012 mm² |
| Pārsega platums | 50 mm |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna | Alumīnija |
| Materiāls vāks | Plastmasas |
| Caurspīdīgs profils | Yes |
| Vietas mainīgais | No |
| Virsmas aizsardzības kolonna | Anodēts |
| Krāsu vāks | Antracīts |
| Augstuma izlīdzināšana | 400 mm |
| Pārklājuma virsma | Neapstrādāts |
| RAL numuru kolonna | 0 |
| RAL numura vāks | 7043 |
| Materiālu uzstādīšanas kolonna bez halogēna | Yes |
| Pārklājuma materiāls nesatur halogēnus | No |
| Materiāla kvalitātes uzstādīšanas kolonna | Citi |
| Materiāla kvalitātes vāks | Citi |
| Pārklājuma dziļums | 0 mm |