| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Side panels Spacial SF/SM plinth set H200mm D500mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | TN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000721 |
| Modelis | Pamatnes sānu komplekts |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485126739 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| Maks. kravnesība | 0 kg |
| Piemērots aerācijai/atgaisošanai | No |
| Piemērots norobežojošās ēkas platumam | 0 mm |
| Piemērots norobežojuma ēkas dziļumam | 500 mm |
| Piemērots āra uzstādīšanai | No |
| Piemērots kabeļa plāksterim | Yes |
Spacial SF/SM side panel plinth - 200x500 mm. 200 x 500 mm. Multi-purpose application. Front plinth mounting support. Fixing mode by screws. Epoxy-polyester powder surface finish. Grey RAL 7022. IP30 complete plinth, IK10. 4 side panels.