| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spacial SF Bridles for external coupling of SF enclosures |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Montāžas komponentes
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Savienojuma komplekts, sānu |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480067785 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 37.5 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Dziļums | 23 mm |
| RAL numurs | 0 |