| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Spacer pillar set for PC shielding plates |
| Zīmols | EATON |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC002622 |
| Modelis | Citi |
| Materiāls | Misiņš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426851573 |
| Krāsa | Pelēks |
| Platums | 120 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 200 mm |
| RAL numurs | 7035 |