| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SpaceB | Floor lamp | White |
| Zīmols | NORDLUX |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000300 |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Augstums/dziļums | 1276 mm |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Krāsu temperatūra | 2200-3000 K |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 950 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5701581395589 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5701581395497 |
| Krāsu korpuss | Balts |