| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SON H 110W I E27 1CT/24 |
| Zīmols | PHILIPS |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000821 |
| Kontaktligzda | E27 |
| Krāsu temperatūra | 2000 K |
| Lampas jauda | 110 W |