| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SOL-SC-PCU-1-000-2-0-0 - Switchgear and controlgear assembly |
| Zīmols | Phoenix Contact |
| Kategorijas |
Small Distribution Boards
|
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8537 1091 00 |
| Platums | 600 mm |
| Augstums | 600 mm |
| Dziļums | 210 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4063151169329, 4063151169329 |