| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SODIUM HIGH PRESURE LAMP NAV-TS 70 70W |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000821 |
| Modelis | Caurspīdīgs |
| Kontaktligzda | RX7s |
| Gaismas plūsma | 6.6 lm |
| Kopējais garums | 120 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 20-39 |
| Diametrs | 20 mm |
| Lampas efektivitāte | 94 lm/W |
| Lampas forma | Caurule, divpusēja |
| Nepieciešams ārējais balasts | Yes |
| Krāsu temperatūra | 2 K |
| Lampas jauda | 70 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217405402 |
| Energoefektivitātes klase | A+ |
| Nepieciešams ārējais aizdedze | Yes |
| Bez dzīvsudraba | Yes |
| Izplūdes cauruļu skaits | 1 |
| Apgaismojums augiem | No |
| Dzīvsudraba tvaika lampas nomaiņa | No |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 28 h |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 77 kWh |
| Lampas apzīmējums | Citi |