| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SOCLE DET. STD. S3000 GAMME 3000 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8531 1030 00 |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 100.5 mm |
| Augstums | 23 mm |
| Garums | 100.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302559 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191302559 |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |