| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SOCLE DET. ADR. A3000 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC001763 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 100.5 mm |
| Augstums | 34 mm |
| Garums | 100.5 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3660191302566 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3660191302566 |
| Savienojams tīklā, izmantojot kabeli | No |
| Komplektā rezerves akumulators | Nav |