| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SOCKET WRENCH FOR SCREWING M63 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002191 |
| Garums | 170 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs liels | 68 mm |
| Uzgriežņu atslēgas izmērs mazs | 68 mm |
| Galvas platums mazs | 70 mm |
| Galvas platums liels | 70 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums mazs | 60 mm |
| Uzgriežņu atslēgas dziļums liels | 60 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250959902559 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Taisnleņķa | Yes |
| Piemērots sešstūra skrūvēm | No |
| Ar tommy bāru | No |
| Piemērots tommy bāram | Yes |