| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SOCKET FOR 55/85 SERIES |
| Zīmols | FINDER |
| ETIM | EC001456 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Iespējama funkcijas paplašināšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Tapu skaits | 8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8012823194332 |
| Platums | 23 mm |
| Augstums | 71.3 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |