| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Socket, back-connecting, 8-pin, solder terminals PY 1008H |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Relay Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Montāžas metode | Citi |
| Iespējama funkcijas paplašināšana | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skavas savienojums |
| Tapu skaits | 8 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4536853725259, 4536853725259 |
| Platums | 24 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Dziļums | 27 mm |
| Ar noņemamām skavām | No |