| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Switching power supply unit 12V DC |
| Zīmols | ELTAKO |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002540 |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 58 mm |
| Dziļums | 58 mm |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | AC |
| Jaudas izvade | 12 W |
| Iespējama montāža uz sliedēm | Yes |
| Iespējama montāža pie sienas | No |
| 1. sekundārais izejas spriegums | 24 V |
| Nominālais barošanas spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Maks. izejas strāva 1 | 0.5 A |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010312301128, 4010312301128 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4010312301128 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4010312301128 |
| Iebūvētais platums | 18 mm |
| Moduļu versija | Yes |
| Piemērots drošības funkcijām | No |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Stabilizēts izejas spriegums | Yes |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Stabilizēts | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iespējama tieša montāža | No |
| Regulējams sekundārais spriegums | No |
| Izturīgs pret īssavienojumu | Yes |
| Nominālvērtība izejas spriegums 1 | 24 V |
Switching power supply unit. Rated capacity 12W. Standby loss 0.2 watt only. Modular devices for DIN 60715 TH35 rail mounting. 1 module = 18mm wide, 58mm deep. At a load of more than 50% of the rated capacity and always if there are adjacent switching power supply units from 12 W rated capacity and if there are dimmers a ventilation clearance of 1/2 module must be maintained with the spacers DS12 on both sides. Input voltage 230V (-20% up to +10%). Efficiency 24V DC 86%. Stabilised output voltage ±1%, low residual ripple. Short-circuit proof. Overload protection and over-temperature switch-off by means of swichting off with automatic switching-on after fault clearance (autorecovery function).