SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 1
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 2
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 3
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A image 4
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 1
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 2
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 3
SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A thumbnail 4
MCB SN201 1P+N B20 6kA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542092858
MPN: 2CSS255101R0251
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums SN201-D25 Miniature circuit breaker - 1+NP - D - 25 A
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums D
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542092858
Iepakojuma līmenis 2 8012542092858, 8012542092865
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 76 mm
Biežums 0-50 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 0 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-16 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-10 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 0 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV