Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 1
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 2
MD99 image 3
MD99 image 4
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve image 5
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 1
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 2
MD99 thumbnail 3
MD99 thumbnail 4
Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve thumbnail 5
MCB SN201 1P+N C25 6kA
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 8012542091158
MPN: 2CSS255101R0255
Iepakojums: 5
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: Pēc pieprasījuma
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums Miniature Circuit Breaker SN201-B25 1P 25A B Curve
Zīmols ABB
Kategorijas Automātslēdži 25A
Harmonizētās sistēmas kods 8536 2010 00
ETIM EC000042
Nominālā strāva 25 A
Nominālais spriegums 230 V
Atbrīvošanas raksturlielums B
Platums moduļu atstarpju skaitā 2
Stabu skaits (kopā) 2
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 230 V 6 kA
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 8012542091158
Iepakojuma līmenis 2 8012542091165, 8012542091158
Citi tehniskie dati
Sprieguma veids AC/DC
Iebūvēts dziļums 76 mm
Biežums 0-50 Hz
Nominālais izolācijas spriegums Ui 500 V
Strāvas ierobežošanas klase 3
Virssprieguma kategorija 3
Piesārņojuma pakāpe 2
Sprādziendrošs No
Aizsardzības pakāpe (IP) IP20
Aizsargājamo stabu skaits 1
Vienlaicīgi pārslēdz nulles vadītāju Yes
Savienojams vadītāja šķērsgriezums ciets kodols 0-16 mm²
Savienojams vadītāja šķērsgriezums vairāku vadu 0-10 mm²
Apkārtējās vides temperatūra darbības laikā -25-55 °C
Iegremdēta uzstādīšana No
Iespējams papildus aprīkojums Yes
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icn saskaņā ar EN 60898 pie 400 V 6 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 230 V 10 kA
Nominālā īssavienojuma pārtraukuma jauda Icu saskaņā ar IEC 60947-2 pie 400 V 10 kA
Nominālais impulsu izturības spriegums Uimp 4 kV