| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | SMART+ FLEX MULTICOLOR EXTENDABLE 2M RGB + TW |
| Zīmols | LEDVANCE |
| Kategorijas |
Viegla lente- / šļūtene / sloksne
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5100 00 |
| ETIM | EC002706 |
| Platums | 10 mm |
| Stara leņķis | 110 ° |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 2000 mm |
| Augstums/dziļums | 2.6 mm |
| Lampas tips | LED nav maināms |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 2700-6500 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075515932 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075515949 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075515932 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža |
| Aizsardzības klase | II |
| Modelis | Sloksne |
| Savienojuma veids | Asmens spaile |
| Sprieguma veids | AC |
| Vadības ierīces veids | Elektroniskais balasts |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Piemērots dimmeram | No |
| Ar aizsargapvalku | No |
| Zemākais lieces rādiuss | 30 mm |
| Ar savienojuma komplektu | No |
| Ar gala gabalu | Yes |
| Maks. sistēmas jauda | 8.5 W |
| Gaismas krāsa | RGB |
| Pastāvīga gaismas jauda (CLO) | No |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | Yes |
| Elektroinstalācijas veids | Beidzas |
| Nominālais kalpošanas laiks L70/B50 pie 25 °C | 30000 h |
| Iebūvētās lampas energoefektivitātes klase | A++, A+, A (LED) |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | Yes |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Yes |
| Regulējams gaismas plūsma | Nepārtraukti maināms |
| Regulējams stara leņķis | Nav |
| Maināms vadības mehānisms | No |
| Spēka faktors | 0.5 |
Decorative LED Strips with WiFi technology. Product features: Can be extended up to a length of 5M. Dimmable. Flexible, bendable LED strips. RGB color control, approx. 16 million color options adjustable. Controllable via LEDVANCE SMART+ App (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Voice control works with Hey Google or Alexa. Product benefits: Easy and quick installation. Uses multi color and cold or warm white light for most flexible lighting scenes. Areas of application: Living areas. Indirect lighting. Equipment / Accessories: Control via app or voice control requires compatible Smart home system. For control via LEDVANCE SMART+ App, a smartphone or tablet is required (with minimum Android 8.0 or iOS 14.0). Complete mounting and connecting accessories included. 1M Extension available.